Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Karel Petržala
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.2.2016
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
6.4. 16:00
AK097
HK B Most - Třeboň
31 : 25
29.3. 12:30
AK108
Náchod - Třeboň
29 : 30
15.3. 16:30
AK096
Třeboň - SSK Talent Plzeň B
28 : 22
8.3. 09:00
AK086
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP190
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
11.5. 17:00
AP189
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
10.5. 18:00
AP188
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
3.5. 18:00
AP147
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
27.4. 10:30
AP144
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
26.4. 17:30
AP143
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
12.4. 18:00
AP129
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
5.4. 18:00
AP124
Písek - J.Hradec
31 : 15
21.3. 17:00
AP118
Zlín - J.Hradec
36 : 21
8.3. 18:00
AP111
J.Hradec - Šaľa
21 : 33
26.2. 17:30
AP107
Slavia - J.Hradec
39 : 12
22.2. 18:00
AP098
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
16.2. 18:00
AP096
Veselí n.M. - J.Hradec
37 : 15
13.2. 18:00
AP085
J.Hradec - Most
12 : 41
25.1. 18:00
AP074
Partizánske - J.Hradec
28 : 20
18.1. 18:00
AP071
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
34 : 30
4.1. 18:00
AP058
J.Hradec - Písek
22 : 19
22.11. 18:00
AP084
J.Hradec - Poruba
22 : 32
16.11. 18:00
AP052
J.Hradec - Zlín
21 : 23
9.11. 17:00
AP045
Šaľa - J.Hradec
36 : 13
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
12.10. 17:30
AP032
Olomouc - J.Hradec
29 : 13
5.10. 18:00
AP030
J.Hradec - Veselí n.M.
22 : 24
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
14.9. 19:00
AP018
Poruba - J.Hradec
27 : 25
7.9. 18:00
AP008
J.Hradec - Partizánske
17 : 23
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Poruba - Háje
29 : 20
video
online
Písek - DHK Baník Most
24 : 15
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
video
online
Olomouc - Bohunice
39 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
14
11
1
2
414 : 328
23
2
Olomouc
14
11
0
3
432 : 309
22
3
Poruba
14
9
1
4
374 : 310
19
4
Háje
14
8
1
5
338 : 320
17
5
Zlín
14
8
1
5
387 : 350
17
6
Písek
14
5
0
9
344 : 359
10
7
Bohunice
14
1
0
13
239 : 394
2
8
DHK Baník Most
14
1
0
13
244 : 402
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
175
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
145
Denisa Přečková
Sokol Poruba
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
Sokol Poruba
32
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
29
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Jakubovičová
Sokol Písek
22
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
22
Lucie Říhová
HC Háje
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.