Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Karel Petržala
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.2.2016
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
1.9. 18:00
AP005
ŠKP Piccard Senec - J.Hradec
27 : 17
Český pohár žen
16.10. 19:00
APR029
J.Hradec - Most
18 : 27
25.9. 18:00
APR019
Strakonice - J.Hradec
24 : 32
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
5.10. 12:30
AUB008
Házená J.Hradec - Písek
26 : 31
2.liga mladších dorostenek-Č
5.4. 12:30
AWA034
J.Hradec - TJ Slavoj Tachov
38 : 24
Žákovská liga starších žaček
13.4. 15:10
AZ173
Kobylisy II - J.Hradec
19 : 14
13.4. 12:35
AZ170
J.Hradec - DHC Plzeň A
11 : 17
13.4. 09:50
AZ167
Ivančice - J.Hradec
31 : 11
13.4. 08:00
AZ165
J.Hradec - Zlín "A"
10 : 21
22.3. 17:10
AZ153
J.Hradec - Zlín "A"
9 : 19
22.3. 14:30
AZ149
Ivančice - J.Hradec
20 : 8
22.3. 13:10
AZ147
J.Hradec - Zlín "B"
8 : 7
22.3. 10:30
AZ143
Žirovnice - J.Hradec
10 : 7
22.3. 09:10
AZ141
J.Hradec - Slavia
9 : 14
1.3. 14:00
AZ111
J.Hradec - Hrabůvka
18 : 17
1.3. 12:30
AZ110
Kobylisy II - J.Hradec
20 : 14
1.3. 09:00
AZ107
Ivančice - J.Hradec
20 : 9
19.1. 15:20
AZ057
J.Hradec - DHK B Most
12 : 8
19.1. 13:20
AZ054
Kobylisy II - J.Hradec
23 : 11
19.1. 12:00
AZ052
SKH Velká n.V. - J.Hradec
17 : 11
19.1. 10:00
AZ049
J.Hradec - Zlín "A"
4 : 16
19.1. 08:00
AZ046
J.Hradec - DHK Pardubice A
14 : 12
Jč KP mladší žačky
15.5. 16:00
HE012
Písek - J.Hradec
12 : 14
25.4. 10:00
HE014
J.Hradec - Písek
17 : 17
3.11. 14:00
HE005
Písek - J.Hradec
13 : 13
27.9. 16:15
HE003
J.Hradec - Písek
10 : 8
Jč KP starší žačky
15.5. 17:00
HF012
Písek - J.Hradec
12 : 13
25.4. 12:00
HF015
J.Hradec - Písek
22 : 20
3.11. 15:00
HF008
Písek - J.Hradec
30 : 22
27.9. 16:15
HF003
J.Hradec - Písek
13 : 21
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina K - výsledky
video
online
Poruba - Slavia
17 : 21
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - SKH Velká n.V.
16 : 19
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Poruba
11 : 26
video
online
SKH Velká n.V. - Slavia
17 : 13
video
online
Slavia - HK Sptk Ústí n.L.
21 : 12
video
online
Poruba - SKH Velká n.V.
28 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
3
2
0
1
71 : 48
4
2
Slavia
3
2
0
1
55 : 46
4
3
SKH Velká n.V.
3
2
0
1
52 : 57
4
4
HK Sptk Ústí n.L.
3
0
0
3
39 : 66
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.