Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Karel Petržala
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.2.2016
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
6.4. 16:00
AK097
HK B Most - Třeboň
31 : 25
29.3. 12:30
AK108
Náchod - Třeboň
29 : 30
15.3. 16:30
AK096
Třeboň - SSK Talent Plzeň B
28 : 22
8.3. 09:00
AK086
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP190
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
11.5. 17:00
AP189
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
10.5. 18:00
AP188
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
3.5. 18:00
AP147
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
27.4. 10:30
AP144
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
26.4. 17:30
AP143
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
12.4. 18:00
AP129
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
5.4. 18:00
AP124
Písek - J.Hradec
31 : 15
21.3. 17:00
AP118
Zlín - J.Hradec
36 : 21
8.3. 18:00
AP111
J.Hradec - Šaľa
21 : 33
26.2. 17:30
AP107
Slavia - J.Hradec
39 : 12
22.2. 18:00
AP098
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
16.2. 18:00
AP096
Veselí n.M. - J.Hradec
37 : 15
13.2. 18:00
AP085
J.Hradec - Most
12 : 41
25.1. 18:00
AP074
Partizánske - J.Hradec
28 : 20
18.1. 18:00
AP071
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
34 : 30
4.1. 18:00
AP058
J.Hradec - Písek
22 : 19
22.11. 18:00
AP084
J.Hradec - Poruba
22 : 32
16.11. 18:00
AP052
J.Hradec - Zlín
21 : 23
9.11. 17:00
AP045
Šaľa - J.Hradec
36 : 13
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
12.10. 17:30
AP032
Olomouc - J.Hradec
29 : 13
5.10. 18:00
AP030
J.Hradec - Veselí n.M.
22 : 24
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
14.9. 19:00
AP018
Poruba - J.Hradec
27 : 25
7.9. 18:00
AP008
J.Hradec - Partizánske
17 : 23
Další
Předchozí kola
Skupina I - výsledky
video
online
H. Brod - Žirovnice
14 : 19
video
online
Písek - DHC Plzeň A
18 : 19
video
online
Písek - H. Brod
28 : 15
video
online
DHC Plzeň A - Žirovnice
10 : 15
video
online
Žirovnice - Písek
15 : 19
video
online
H. Brod - DHC Plzeň A
13 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
3
2
0
1
65 : 49
4
2
Žirovnice
3
2
0
1
49 : 43
4
3
DHC Plzeň A
3
2
0
1
59 : 46
4
4
H. Brod
3
0
0
3
42 : 77
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.