Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lubomír Krejčíř
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1956
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2017
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenek
18.5. 16:30
AU053
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
10.5. 17:00
AU049
Písek - Olomouc
25 : 28
4.5. 14:30
AU045
Olomouc - Zlín
31 : 24
26.4. 09:30
AU041
DHK Pardubice - Olomouc
32 : 39
13.4. 14:30
AU037
Olomouc - Kobylisy
44 : 19
6.4. 12:45
AU033
SVŠ Plzeň - Olomouc
21 : 28
23.3. 12:00
AU029
Slavia - Olomouc
31 : 32
15.3. 17:30
AU025
HK Veselí n.M. - Olomouc
20 : 21
9.3. 14:30
AU021
Olomouc - Písek
23 : 22
2.3. 11:00
AU017
Zlín - Olomouc
27 : 28
23.2. 12:30
AU013
Olomouc - DHK Pardubice
46 : 31
9.2. 14:30
AU005
Olomouc - SVŠ Plzeň
28 : 24
2.2. 15:00
AU001
Olomouc - Slavia
36 : 32
Liga starších dorostenek-M-sk.A
23.11. 09:00
AUC025
TJ Sokol Velké Meziříčí - Olomouc
22 : 35
17.11. 12:30
AUC022
Olomouc - H.Brod
39 : 20
10.11. 13:00
AUC019
DHK Pardubice - Olomouc
18 : 35
3.11. 16:30
AUC016
Olomouc - HK Hodonín
43 : 24
13.10. 14:30
AUC010
Olomouc - TJ Sokol Velké Meziříčí
37 : 20
6.10. 12:00
AUC007
H.Brod - Olomouc
22 : 29
29.9. 14:30
AUC004
Olomouc - DHK Pardubice
39 : 18
21.9. 16:00
AUC001
HK Hodonín - Olomouc
23 : 45
Liga mladších dorostenek M-sk.A
21.9. 14:15
AYA001
HK Hodonín - Olomouc
15 : 35
Předchozí kola
3.kolo-ČP žen-osmifinále - výsledky
video
online
Otrokovice - Poruba
20 : 40
video
online
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
video
online
Kobylisy - Veselí n.M.
25 : 35
video
online
Strakonice - J.Hradec
24 : 32
video
online
Kunovice - Olomouc
17 : 25
video
online
S.Vršovice - Písek
23 : 25
video
online
H.Brod - Zlín
14 : 37
video
online
HC Plzeň - Most
16 : 34
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.