Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Lubomír Krejčíř
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1956
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2017
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenek
18.5. 16:30
AU053
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
10.5. 17:00
AU049
Písek - Olomouc
25 : 28
4.5. 14:30
AU045
Olomouc - Zlín
31 : 24
26.4. 09:30
AU041
DHK Pardubice - Olomouc
32 : 39
13.4. 14:30
AU037
Olomouc - Kobylisy
44 : 19
6.4. 12:45
AU033
SVŠ Plzeň - Olomouc
21 : 28
23.3. 12:00
AU029
Slavia - Olomouc
31 : 32
15.3. 17:30
AU025
HK Veselí n.M. - Olomouc
20 : 21
9.3. 14:30
AU021
Olomouc - Písek
23 : 22
2.3. 11:00
AU017
Zlín - Olomouc
27 : 28
23.2. 12:30
AU013
Olomouc - DHK Pardubice
46 : 31
9.2. 14:30
AU005
Olomouc - SVŠ Plzeň
28 : 24
2.2. 15:00
AU001
Olomouc - Slavia
36 : 32
Liga starších dorostenek-M-sk.A
23.11. 09:00
AUC025
TJ Sokol Velké Meziříčí - Olomouc
22 : 35
17.11. 12:30
AUC022
Olomouc - H.Brod
39 : 20
10.11. 13:00
AUC019
DHK Pardubice - Olomouc
18 : 35
3.11. 16:30
AUC016
Olomouc - HK Hodonín
43 : 24
13.10. 14:30
AUC010
Olomouc - TJ Sokol Velké Meziříčí
37 : 20
6.10. 12:00
AUC007
H.Brod - Olomouc
22 : 29
29.9. 14:30
AUC004
Olomouc - DHK Pardubice
39 : 18
21.9. 16:00
AUC001
HK Hodonín - Olomouc
23 : 45
Liga mladších dorostenek M-sk.A
21.9. 14:15
AYA001
HK Hodonín - Olomouc
15 : 35
Předchozí kola
Skupina E - výsledky
video
online
DHC Plzeň A - Hlučín
22 : 13
video
online
J.Hradec - Háje
9 : 20
video
online
Slavia - DHC Plzeň A
12 : 13
video
online
Hlučín - J.Hradec
9 : 11
video
online
Háje - Slavia
14 : 9
video
online
DHC Plzeň A - J.Hradec
26 : 13
video
online
Hlučín - Háje
11 : 14
video
online
J.Hradec - Slavia
12 : 18
video
online
Háje - DHC Plzeň A
11 : 14
video
online
Slavia - Hlučín
16 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
4
4
0
0
75 : 49
8
2
Háje
4
3
0
1
59 : 43
6
3
Slavia
4
2
0
2
55 : 47
4
4
J.Hradec
4
1
0
3
45 : 73
2
5
Hlučín
4
0
0
4
41 : 63
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.