Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Kupr
Mateřský klub
Tatran Střešovice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.7.2015
Koučovaná utkání
Český pohár žen
13.9. 19:45
APR013
Střešovice - S.Vršovice
19 : 28
7.9. 11:00
APR005
Střešovice - Turnov
21 : 15
1.liga žen
4.5. 15:00
AR132
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
27.4. 14:30
AR122
Olomouc B - S.Vršovice
30 : 29
12.4. 11:00
AR119
S.Vršovice - Kunovice
12 : 16
6.4. 15:00
AR111
Slavia B - S.Vršovice
28 : 20
22.3. 16:15
AR106
S.Vršovice - Poruba B
18 : 25
15.3. 17:00
AR100
Bohunice - S.Vršovice
14 : 32
8.3. 11:00
AR093
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
33 : 19
2.3. 13:00
AR089
Kobylisy - S.Vršovice
21 : 20
22.2. 13:00
AR080
S.Vršovice - HC Plzeň
24 : 22
16.2. 16:00
AR078
Zlín B - S.Vršovice
34 : 20
9.2. 16:30
AR067
Most B - S.Vršovice
27 : 25
Pražský přebor žen
19.6. 18:15
BB112
Praha 4 - Střešovice
22 : 27
6.6. 19:45
BB104
Střešovice - Astra B
24 : 19
1.6. 16:00
BB095
Háje - Střešovice
23 : 19
30.5. 19:45
BB086
Střešovice - Mělník
24 : 13
29.5. 18:15
BB098
Astra C - Střešovice
21 : 21
19.5. 18:45
BB091
Radlice - Střešovice
18 : 20
29.4. 18:30
BB076
Astra B - Střešovice
30 : 26
25.4. 19:45
BB084
Střešovice - Praha 4
23 : 14
24.4. 18:15
BB070
Střešovice - Astra C
15 : 21
13.4. 14:00
BB058
Mělník - Střešovice
14 : 14
11.4. 19:15
BB067
Střešovice - Háje
27 : 18
4.4. 19:45
BB063
Střešovice - Radlice
20 : 22
28.11. 18:15
BB056
Praha 4 - Střešovice
25 : 30
22.11. 19:45
BB048
Střešovice - Astra B
22 : 18
8.11. 19:45
BB042
Střešovice - Astra C
22 : 22
1.11. 20:15
BB039
Střešovice - Háje
20 : 16
21.10. 18:45
BB035
Radlice - Střešovice
18 : 25
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.