Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Kupr
Mateřský klub
Tatran Střešovice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.7.2015
Koučovaná utkání
Český pohár žen
13.9. 19:45
APR013
Střešovice - S.Vršovice
19 : 28
7.9. 11:00
APR005
Střešovice - Turnov
21 : 15
1.liga žen
4.5. 15:00
AR132
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
27.4. 14:30
AR122
Olomouc B - S.Vršovice
30 : 29
12.4. 11:00
AR119
S.Vršovice - Kunovice
12 : 16
6.4. 15:00
AR111
Slavia B - S.Vršovice
28 : 20
22.3. 16:15
AR106
S.Vršovice - Poruba B
18 : 25
15.3. 17:00
AR100
Bohunice - S.Vršovice
14 : 32
8.3. 11:00
AR093
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
33 : 19
2.3. 13:00
AR089
Kobylisy - S.Vršovice
21 : 20
22.2. 13:00
AR080
S.Vršovice - HC Plzeň
24 : 22
16.2. 16:00
AR078
Zlín B - S.Vršovice
34 : 20
9.2. 16:30
AR067
Most B - S.Vršovice
27 : 25
Pražský přebor žen
19.6. 18:15
BB112
Praha 4 - Střešovice
22 : 27
6.6. 19:45
BB104
Střešovice - Astra B
24 : 19
1.6. 16:00
BB095
Háje - Střešovice
23 : 19
30.5. 19:45
BB086
Střešovice - Mělník
24 : 13
29.5. 18:15
BB098
Astra C - Střešovice
21 : 21
19.5. 18:45
BB091
Radlice - Střešovice
18 : 20
29.4. 18:30
BB076
Astra B - Střešovice
30 : 26
25.4. 19:45
BB084
Střešovice - Praha 4
23 : 14
24.4. 18:15
BB070
Střešovice - Astra C
15 : 21
13.4. 14:00
BB058
Mělník - Střešovice
14 : 14
11.4. 19:15
BB067
Střešovice - Háje
27 : 18
4.4. 19:45
BB063
Střešovice - Radlice
20 : 22
28.11. 18:15
BB056
Praha 4 - Střešovice
25 : 30
22.11. 19:45
BB048
Střešovice - Astra B
22 : 18
8.11. 19:45
BB042
Střešovice - Astra C
22 : 22
1.11. 20:15
BB039
Střešovice - Háje
20 : 16
21.10. 18:45
BB035
Radlice - Střešovice
18 : 25
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
video
online
Slavia - Písek
29 : 24
video
online
Kobylisy - DHK Pardubice
32 : 26
video
online
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
14
14
0
0
453 : 351
28
2
SVŠ Plzeň
14
10
0
4
392 : 333
20
3
Zlín
14
9
2
3
404 : 358
20
4
Písek
14
7
2
5
376 : 333
16
5
HK Veselí n.M.
14
6
0
8
375 : 359
12
6
Slavia
14
5
2
7
394 : 360
12
7
Kobylisy
14
1
1
12
323 : 485
3
8
DHK Pardubice
14
0
1
13
347 : 485
1
Tabulka střelců
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
109
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
98
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
31
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
29
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
26
Kamila Švihálková
Sokol Písek
22
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.