Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Kupr
Mateřský klub
Tatran Střešovice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.7.2015
Koučovaná utkání
Český pohár žen
13.9. 19:45
APR013
Střešovice - S.Vršovice
19 : 28
7.9. 11:00
APR005
Střešovice - Turnov
21 : 15
1.liga žen
4.5. 15:00
AR132
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
27.4. 14:30
AR122
Olomouc B - S.Vršovice
30 : 29
12.4. 11:00
AR119
S.Vršovice - Kunovice
12 : 16
6.4. 15:00
AR111
Slavia B - S.Vršovice
28 : 20
22.3. 16:15
AR106
S.Vršovice - Poruba B
18 : 25
15.3. 17:00
AR100
Bohunice - S.Vršovice
14 : 32
8.3. 11:00
AR093
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
33 : 19
2.3. 13:00
AR089
Kobylisy - S.Vršovice
21 : 20
22.2. 13:00
AR080
S.Vršovice - HC Plzeň
24 : 22
16.2. 16:00
AR078
Zlín B - S.Vršovice
34 : 20
9.2. 16:30
AR067
Most B - S.Vršovice
27 : 25
Pražský přebor žen
19.6. 18:15
BB112
Praha 4 - Střešovice
22 : 27
6.6. 19:45
BB104
Střešovice - Astra B
24 : 19
1.6. 16:00
BB095
Háje - Střešovice
23 : 19
30.5. 19:45
BB086
Střešovice - Mělník
24 : 13
29.5. 18:15
BB098
Astra C - Střešovice
21 : 21
19.5. 18:45
BB091
Radlice - Střešovice
18 : 20
29.4. 18:30
BB076
Astra B - Střešovice
30 : 26
25.4. 19:45
BB084
Střešovice - Praha 4
23 : 14
24.4. 18:15
BB070
Střešovice - Astra C
15 : 21
13.4. 14:00
BB058
Mělník - Střešovice
14 : 14
11.4. 19:15
BB067
Střešovice - Háje
27 : 18
4.4. 19:45
BB063
Střešovice - Radlice
20 : 22
28.11. 18:15
BB056
Praha 4 - Střešovice
25 : 30
22.11. 19:45
BB048
Střešovice - Astra B
22 : 18
8.11. 19:45
BB042
Střešovice - Astra C
22 : 22
1.11. 20:15
BB039
Střešovice - Háje
20 : 16
21.10. 18:45
BB035
Radlice - Střešovice
18 : 25
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Háje - J.Hradec
30 : 15
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
28 : 41
video
online
Písek - TJ Slavoj Tachov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
10
8
0
2
302 : 220
16
2
Háje
10
8
0
2
308 : 208
16
3
HC Plzeň
10
7
1
2
297 : 282
15
4
TJ Slavoj Tachov
10
3
0
7
182 : 264
6
5
J.Hradec
10
2
1
7
223 : 258
5
6
Kobylisy
10
1
0
9
235 : 315
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
90
Petra Drozdová
HC Plzeň
88
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Drozdová
HC Plzeň
18
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
15
Andrea Gavláková
HC Háje
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
14
Petra Drozdová
HC Plzeň
14
Barbora Večeřová
Sokol II Kobylisy
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.