Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jana Hajžmanová
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1953
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.7.2017
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
1.6. 14:00
AO192
Karviná A - V. Bystřice
24 : 21
1.6. 11:00
AO189
Karviná A - Ivančice A
18 : 15
31.5. 17:00
AO186
Talent A - Karviná A
20 : 18
31.5. 13:00
AO182
Dukla 6 - Karviná A
19 : 28
31.5. 11:00
AO180
Karviná A - Jičín
20 : 15
4.5. 15:20
AO177
Ivančice A - Karviná A
20 : 21
4.5. 12:40
AO175
Karviná A - Talent A
29 : 20
4.5. 10:00
AO173
Zubří - Karviná A
17 : 20
12.4. 15:30
AO165
Karviná A - Zlín "A"
27 : 13
12.4. 13:50
AO163
Ivančice A - Karviná A
19 : 29
12.4. 11:20
AO160
V. Bystřice - Karviná A
19 : 24
12.4. 09:40
AO158
Karviná A - N. Veselí A
27 : 20
23.3. 16:40
AO144
Zlín "A" - Karviná A
9 : 18
23.3. 14:40
AO141
Loko Louny - Karviná A
7 : 27
23.3. 13:20
AO139
Karviná A - N. Veselí A
23 : 16
23.3. 11:20
AO136
Karviná A - Talent A
15 : 19
23.3. 09:20
AO133
Zubří - Karviná A
13 : 13
1.3. 15:20
AO103
Karviná A - Zlín "A"
22 : 15
1.3. 11:40
AO100
Ivančice A - Karviná A
23 : 34
1.3. 09:00
AO098
Karviná A - Strakonice A
19 : 10
9.2. 14:45
AO085
Karviná A - Kutná Hora
32 : 16
9.2. 13:15
AO083
HK B Most - Karviná A
11 : 19
9.2. 11:00
AO080
Dukla 6 - Karviná A
19 : 16
9.2. 09:30
AO078
Karviná A - Kopřivnice A
18 : 16
18.1. 17:10
AO054
Pardubice - Karviná A
7 : 26
18.1. 15:10
AO051
Jičín - Karviná A
19 : 13
18.1. 13:50
AO049
Karviná A - Chodov
28 : 4
18.1. 11:50
AO046
Karviná A - Sokol Úvaly A
25 : 13
18.1. 09:50
AO043
Liberec A - Karviná A
14 : 22
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
31.5. 14:00
NC034
Karviná A - Polanka
39 : 19
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
video
online
Slavia - Písek
29 : 24
video
online
Kobylisy - DHK Pardubice
32 : 26
video
online
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
14
14
0
0
453 : 351
28
2
SVŠ Plzeň
14
10
0
4
392 : 333
20
3
Zlín
14
9
2
3
404 : 358
20
4
Písek
14
7
2
5
376 : 333
16
5
HK Veselí n.M.
14
6
0
8
375 : 359
12
6
Slavia
14
5
2
7
394 : 360
12
7
Kobylisy
14
1
1
12
323 : 485
3
8
DHK Pardubice
14
0
1
13
347 : 485
1
Tabulka střelců
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
109
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
98
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
31
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
29
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
26
Kamila Švihálková
Sokol Písek
22
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.