Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Šimek
Mateřský klub
SK UP HSC Olomouc
Rok narození
1946
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.7.2016
Koučovaná utkání
LOLK mladší žáci
8.6. 09:00
OC175
Senice na Hané - STM Olomouc 2002
15 : 9
31.5. 13:00
OC162
Centrum Haná - STM Olomouc 2002
26 : 10
25.5. 11:30
OC161
STM Olomouc 2002 - STM Olomouc 2001
13 : 26
18.5. 09:00
OC149
Házená Uničov - STM Olomouc 2002
15 : 12
10.5. 10:15
OC146
STM Olomouc 2002 - V. Bystřice
13 : 21
8.5. 09:30
OC136
Velká Bystřice B - STM Olomouc 2002
9 : 15
4.5. 09:00
OC131
STM Olomouc 2002 - Žeravice
15 : 17
26.4. 11:30
OC116
STM Olomouc 2002 - Šumperk
26 : 6
24.4. 16:00
OC110
Horka nad Moravou - STM Olomouc 2002
18 : 12
13.4. 12:00
OC101
STM Olomouc 2002 - Hranice
15 : 17
24.11. 09:00
OC084
STM Olomouc 2002 - Senice na Hané
20 : 13
16.11. 12:00
OC071
STM Olomouc 2002 - Centrum Haná
7 : 27
10.11. 11:30
OC070
STM Olomouc 2001 - STM Olomouc 2002
24 : 9
3.11. 10:15
OC058
STM Olomouc 2002 - Házená Uničov
11 : 9
26.10. 14:00
OC055
V. Bystřice - STM Olomouc 2002
28 : 3
19.10. 10:15
OC045
STM Olomouc 2002 - Velká Bystřice B
19 : 14
12.10. 13:15
OC040
Žeravice - STM Olomouc 2002
17 : 10
28.9. 09:30
OC025
Šumperk - STM Olomouc 2002
6 : 22
22.9. 13:00
OC019
STM Olomouc 2002 - Horka nad Moravou
13 : 7
15.9. 12:15
OC010
Hranice - STM Olomouc 2002
12 : 12
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.