Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Josef Halašta
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1943
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.5.2015
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
11.5. 10:00
AE128
Brno B - Olomouc
27 : 22
3.5. 18:30
AE125
Olomouc - Maloměřice
29 : 24
27.4. 17:00
AE117
Telnice - Olomouc
23 : 27
12.4. 18:00
AE112
Olomouc - Juliánov
29 : 28
30.3. 15:00
AE106
SK Kuřim - Olomouc
40 : 28
23.3. 17:00
AE099
Olomouc - Prostějov
28 : 29
15.3. 17:00
AE095
V. Meziříčí - Olomouc
29 : 28
8.3. 14:00
AE086
Olomouc - Ivančice
25 : 21
2.3. 16:00
AE084
Sokolnice - Olomouc
27 : 32
22.2. 18:00
AE073
Olomouc - Kostelec n.H.
30 : 22
14.2. 20:30
AE072
Olomouc - Hustopeče
34 : 19
7.12. 16:00
AE062
Olomouc - Brno B
31 : 27
30.11. 11:00
AE059
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
24.11. 16:30
AE051
Olomouc - Telnice
39 : 26
17.11. 18:00
AE046
Juliánov - Olomouc
18 : 27
10.11. 16:00
AE040
Olomouc - SK Kuřim
34 : 25
26.10. 15:00
AE033
Prostějov - Olomouc
28 : 28
19.10. 18:00
AE029
Olomouc - V. Meziříčí
33 : 26
13.10. 11:00
AE020
Ivančice - Olomouc
26 : 26
6.10. 16:00
AE018
Olomouc - Sokolnice
31 : 30
28.9. 16:00
AE007
Kostelec n.H. - Olomouc
18 : 18
22.9. 10:30
AE006
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
2.liga muži - baráž
24.5. 17:30
AEF002
V. Bystřice - Olomouc
22 : 22
16.5. 18:30
AEF001
Olomouc - V. Bystřice
24 : 23
Český pohár mužů
3.10. 17:00
AN052
Olomouc - Karviná
20 : 29
15.9. 15:00
AN044
Napajedla - Olomouc
26 : 29
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice - HC Plzeň
23 : 26
video
online
Č.Budějovice - S.Vršovice
29 : 27
video
online
Astra Praha - Házená J.Hradec
18 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená J.Hradec
10
7
1
2
259 : 224
15
2
HC Plzeň
10
6
0
4
233 : 222
12
3
Strakonice
10
5
1
4
244 : 226
11
4
Č.Budějovice
10
5
0
5
232 : 238
10
5
S.Vršovice
10
4
2
4
256 : 257
10
6
Astra Praha
10
1
0
9
170 : 227
2
Tabulka střelců
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
70
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
69
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
17
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
13
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
14
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Julie Salavová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.