Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Dušan Poloz
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.9.2014
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 12:00
AP167
Slavia - Most
24 : 27
20.5. 18:00
AP166
Most - Slavia
29 : 28
19.5. 18:00
AP165
Most - Slavia
25 : 20
13.5. 18:00
AP164
Slavia - Most
30 : 20
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
3.5. 18:00
AP139
Poruba - Most
21 : 28
27.4. 18:00
AP136
Most - Poruba
25 : 23
26.4. 18:00
AP135
Most - Poruba
26 : 26
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
5.4. 18:00
AP121
Slavia - Most
33 : 24
15.3. 18:00
AP115
Most - ŠKP Piccard Senec
44 : 9
8.3. 17:30
AP109
Olomouc - Most
26 : 39
5.3. 18:00
AP103
Most - Michalovce
26 : 31
22.2. 16:00
AP097
Veselí n.M. - Most
19 : 29
15.2. 18:00
AP091
Most - Písek
32 : 16
13.2. 18:00
AP085
J.Hradec - Most
12 : 41
29.1. 18:00
AP079
Most - Zlín
26 : 22
25.1. 18:00
AP073
Poruba - Most
26 : 24
18.1. 18:00
AP067
Most - Šaľa
26 : 25
10.1. 18:00
AP061
Partizánske - Most
27 : 25
4.1. 18:00
AP055
Most - Slavia
20 : 19
22.11. 19:00
AP043
Most - Olomouc
34 : 16
6.11. 18:30
AP049
ŠKP Piccard Senec - Most
16 : 44
31.10. 16:45
AP037
Michalovce - Most
26 : 24
18.10. 18:00
AP031
Most - Veselí n.M.
26 : 19
2.10. 18:00
AP025
Písek - Most
10 : 29
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
14.9. 17:00
AP013
Zlín - Most
27 : 31
7.9. 18:00
AP007
Most - Poruba
26 : 25
31.8. 18:00
AP001
Šaľa - Most
24 : 32
Další
Předchozí kola
Play - off ČR 5-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
video
online
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
video
online
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
video
online
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
video
online
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
4.5. 15:00
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
video
online
Olomouc - J.Hradec
7.5. 17:30
video
online
Veselí n.M. - Písek
7.5. 18:00
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.