Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Dušan Poloz
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.9.2014
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 12:00
AP167
Slavia - Most
24 : 27
20.5. 18:00
AP166
Most - Slavia
29 : 28
19.5. 18:00
AP165
Most - Slavia
25 : 20
13.5. 18:00
AP164
Slavia - Most
30 : 20
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
3.5. 18:00
AP139
Poruba - Most
21 : 28
27.4. 18:00
AP136
Most - Poruba
25 : 23
26.4. 18:00
AP135
Most - Poruba
26 : 26
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
5.4. 18:00
AP121
Slavia - Most
33 : 24
15.3. 18:00
AP115
Most - ŠKP Piccard Senec
44 : 9
8.3. 17:30
AP109
Olomouc - Most
26 : 39
5.3. 18:00
AP103
Most - Michalovce
26 : 31
22.2. 16:00
AP097
Veselí n.M. - Most
19 : 29
15.2. 18:00
AP091
Most - Písek
32 : 16
13.2. 18:00
AP085
J.Hradec - Most
12 : 41
29.1. 18:00
AP079
Most - Zlín
26 : 22
25.1. 18:00
AP073
Poruba - Most
26 : 24
18.1. 18:00
AP067
Most - Šaľa
26 : 25
10.1. 18:00
AP061
Partizánske - Most
27 : 25
4.1. 18:00
AP055
Most - Slavia
20 : 19
22.11. 19:00
AP043
Most - Olomouc
34 : 16
6.11. 18:30
AP049
ŠKP Piccard Senec - Most
16 : 44
31.10. 16:45
AP037
Michalovce - Most
26 : 24
18.10. 18:00
AP031
Most - Veselí n.M.
26 : 19
2.10. 18:00
AP025
Písek - Most
10 : 29
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
14.9. 17:00
AP013
Zlín - Most
27 : 31
7.9. 18:00
AP007
Most - Poruba
26 : 25
31.8. 18:00
AP001
Šaľa - Most
24 : 32
Další
Předchozí kola
3.kolo-ČP žen-osmifinále - výsledky
video
online
Otrokovice - Poruba
20 : 40
video
online
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
video
online
Kobylisy - Veselí n.M.
25 : 35
video
online
Strakonice - J.Hradec
24 : 32
video
online
Kunovice - Olomouc
17 : 25
video
online
S.Vršovice - Písek
23 : 25
video
online
H.Brod - Zlín
14 : 37
video
online
HC Plzeň - Most
16 : 34
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.