Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Dušan Poloz
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.9.2014
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 12:00
AP167
Slavia - Most
24 : 27
20.5. 18:00
AP166
Most - Slavia
29 : 28
19.5. 18:00
AP165
Most - Slavia
25 : 20
13.5. 18:00
AP164
Slavia - Most
30 : 20
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
3.5. 18:00
AP139
Poruba - Most
21 : 28
27.4. 18:00
AP136
Most - Poruba
25 : 23
26.4. 18:00
AP135
Most - Poruba
26 : 26
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
5.4. 18:00
AP121
Slavia - Most
33 : 24
15.3. 18:00
AP115
Most - ŠKP Piccard Senec
44 : 9
8.3. 17:30
AP109
Olomouc - Most
26 : 39
5.3. 18:00
AP103
Most - Michalovce
26 : 31
22.2. 16:00
AP097
Veselí n.M. - Most
19 : 29
15.2. 18:00
AP091
Most - Písek
32 : 16
13.2. 18:00
AP085
J.Hradec - Most
12 : 41
29.1. 18:00
AP079
Most - Zlín
26 : 22
25.1. 18:00
AP073
Poruba - Most
26 : 24
18.1. 18:00
AP067
Most - Šaľa
26 : 25
10.1. 18:00
AP061
Partizánske - Most
27 : 25
4.1. 18:00
AP055
Most - Slavia
20 : 19
22.11. 19:00
AP043
Most - Olomouc
34 : 16
6.11. 18:30
AP049
ŠKP Piccard Senec - Most
16 : 44
31.10. 16:45
AP037
Michalovce - Most
26 : 24
18.10. 18:00
AP031
Most - Veselí n.M.
26 : 19
2.10. 18:00
AP025
Písek - Most
10 : 29
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
14.9. 17:00
AP013
Zlín - Most
27 : 31
7.9. 18:00
AP007
Most - Poruba
26 : 25
31.8. 18:00
AP001
Šaľa - Most
24 : 32
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.