Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Dušan Poloz
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.9.2014
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 12:00
AP167
Slavia - Most
24 : 27
20.5. 18:00
AP166
Most - Slavia
29 : 28
19.5. 18:00
AP165
Most - Slavia
25 : 20
13.5. 18:00
AP164
Slavia - Most
30 : 20
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
3.5. 18:00
AP139
Poruba - Most
21 : 28
27.4. 18:00
AP136
Most - Poruba
25 : 23
26.4. 18:00
AP135
Most - Poruba
26 : 26
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
5.4. 18:00
AP121
Slavia - Most
33 : 24
15.3. 18:00
AP115
Most - ŠKP Piccard Senec
44 : 9
8.3. 17:30
AP109
Olomouc - Most
26 : 39
5.3. 18:00
AP103
Most - Michalovce
26 : 31
22.2. 16:00
AP097
Veselí n.M. - Most
19 : 29
15.2. 18:00
AP091
Most - Písek
32 : 16
13.2. 18:00
AP085
J.Hradec - Most
12 : 41
29.1. 18:00
AP079
Most - Zlín
26 : 22
25.1. 18:00
AP073
Poruba - Most
26 : 24
18.1. 18:00
AP067
Most - Šaľa
26 : 25
10.1. 18:00
AP061
Partizánske - Most
27 : 25
4.1. 18:00
AP055
Most - Slavia
20 : 19
22.11. 19:00
AP043
Most - Olomouc
34 : 16
6.11. 18:30
AP049
ŠKP Piccard Senec - Most
16 : 44
31.10. 16:45
AP037
Michalovce - Most
26 : 24
18.10. 18:00
AP031
Most - Veselí n.M.
26 : 19
2.10. 18:00
AP025
Písek - Most
10 : 29
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
14.9. 17:00
AP013
Zlín - Most
27 : 31
7.9. 18:00
AP007
Most - Poruba
26 : 25
31.8. 18:00
AP001
Šaľa - Most
24 : 32
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 29
video
online
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
8
6
1
1
236 : 194
13
2
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
6
0
2
236 : 180
12
3
Poruba
8
4
0
4
231 : 169
8
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
1
4
229 : 224
7
5
HK Hodonín
0
0
0
0
0 : 0
0
6
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
108 : 273
0
Tabulka střelců
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
71
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
50
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
10
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Varmužová
Sokol Poruba
20
Marcela Bubíková
TJ Nový Jičín
18
Petra Hanzelková
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.