Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Dušan Poloz
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.9.2014
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 12:00
AP167
Slavia - Most
24 : 27
20.5. 18:00
AP166
Most - Slavia
29 : 28
19.5. 18:00
AP165
Most - Slavia
25 : 20
13.5. 18:00
AP164
Slavia - Most
30 : 20
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
3.5. 18:00
AP139
Poruba - Most
21 : 28
27.4. 18:00
AP136
Most - Poruba
25 : 23
26.4. 18:00
AP135
Most - Poruba
26 : 26
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
5.4. 18:00
AP121
Slavia - Most
33 : 24
15.3. 18:00
AP115
Most - ŠKP Piccard Senec
44 : 9
8.3. 17:30
AP109
Olomouc - Most
26 : 39
5.3. 18:00
AP103
Most - Michalovce
26 : 31
22.2. 16:00
AP097
Veselí n.M. - Most
19 : 29
15.2. 18:00
AP091
Most - Písek
32 : 16
13.2. 18:00
AP085
J.Hradec - Most
12 : 41
29.1. 18:00
AP079
Most - Zlín
26 : 22
25.1. 18:00
AP073
Poruba - Most
26 : 24
18.1. 18:00
AP067
Most - Šaľa
26 : 25
10.1. 18:00
AP061
Partizánske - Most
27 : 25
4.1. 18:00
AP055
Most - Slavia
20 : 19
22.11. 19:00
AP043
Most - Olomouc
34 : 16
6.11. 18:30
AP049
ŠKP Piccard Senec - Most
16 : 44
31.10. 16:45
AP037
Michalovce - Most
26 : 24
18.10. 18:00
AP031
Most - Veselí n.M.
26 : 19
2.10. 18:00
AP025
Písek - Most
10 : 29
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
14.9. 17:00
AP013
Zlín - Most
27 : 31
7.9. 18:00
AP007
Most - Poruba
26 : 25
31.8. 18:00
AP001
Šaľa - Most
24 : 32
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
18 : 32
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
31 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
8
8
0
0
302 : 167
16
2
DHK Pardubice
8
6
0
2
207 : 217
12
3
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
4
0
4
226 : 236
8
4
H.Brod
8
1
1
6
221 : 249
3
5
HK Hodonín
8
0
1
7
177 : 264
1
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
65
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
56
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
13
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
12
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Michaela Palátová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.