Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Drnek
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1945
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.6.2017
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
11.5. 17:30
AD128
Praha 4 - Slavia
28 : 25
4.5. 17:00
AD126
HC Žatec - Praha 4
20 : 33
26.4. 17:00
AD115
Jablonec - Praha 4
27 : 25
13.4. 17:30
AD114
Praha 4 - Liberec
39 : 31
29.3. 17:00
AD104
TJ Sokol Bělá - Praha 4
27 : 27
23.3. 18:30
AD101
Praha 4 - Ústí n.L.
44 : 28
15.3. 10:30
AD093
Kolín - Praha 4
21 : 32
9.3. 17:30
AD088
Praha 4 - Ml. Boleslav
27 : 25
2.3. 17:30
AD082
Praha 4 - Zruč n.S.
29 : 21
22.2. 17:30
AD075
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
28 : 24
16.2. 16:00
AD071
HK Lovosice B - Praha 4
34 : 25
30.11. 17:00
AD060
Praha 4 - HC Žatec
25 : 22
28.11. 19:00
AD062
Slavia - Praha 4
24 : 29
23.11. 17:00
AD049
Praha 4 - Jablonec
32 : 23
16.11. 13:00
AD048
Liberec - Praha 4
30 : 33
10.11. 17:30
AD038
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
36 : 20
26.10. 13:00
AD035
Ústí n.L. - Praha 4
19 : 25
20.10. 17:30
AD027
Praha 4 - Kolín
25 : 29
12.10. 16:00
AD022
Ml. Boleslav - Praha 4
30 : 35
5.10. 17:00
AD016
Zruč n.S. - Praha 4
28 : 30
28.9. 17:00
AD009
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 21
22.9. 17:30
AD005
Praha 4 - HK Lovosice B
24 : 24
Český pohár mužů
2.10. 20:30
AN058
Praha 4 - Jičín
24 : 38
14.9. 14:45
AN033
Šťáhlavy "B" - Praha 4
20 : 26
Přebor Prahy mužů
9.6. 20:00
BA087
Sparta - Praha 4 "B"
18 : 27
2.6. 20:45
BA084
Praha 4 "B" - S.Vršovice B
29 : 29
19.5. 20:45
BA073
Praha 4 "B" - Praha 4 "C"
27 : 22
30.4. 19:00
BA060
Tamburello - Praha 4 "B"
21 : 22
14.4. 20:45
BA050
Praha 4 "B" - Všenory
30 : 25
11.11. 20:45
BA015
Praha 4 "B" - Tamburello
27 : 16
Další
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
H.Brod - Karviná
30 : 20
video
online
SK Velká Bystřice - Olomouc
16 : 25
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
33 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
14
1
5
548 : 468
29
2
Karviná
20
13
1
6
535 : 468
27
3
Olomouc
20
12
2
6
531 : 459
26
4
V. Meziříčí
20
9
2
9
532 : 512
20
5
HK Hodonín
20
5
3
12
523 : 622
13
6
SK Velká Bystřice
20
2
1
17
400 : 540
5
Tabulka střelců
Laura Kováčiková
HK Hodonín
166
Simona Višňovská
HK Hodonín
152
Jitka Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
44
Simona Višňovská
HK Hodonín
29
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Ivičicová
HK Hodonín
36
Simona Višňovská
HK Hodonín
32
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.