Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Drnek
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1945
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.6.2017
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
11.5. 17:30
AD128
Praha 4 - Slavia
28 : 25
4.5. 17:00
AD126
HC Žatec - Praha 4
20 : 33
26.4. 17:00
AD115
Jablonec - Praha 4
27 : 25
13.4. 17:30
AD114
Praha 4 - Liberec
39 : 31
29.3. 17:00
AD104
TJ Sokol Bělá - Praha 4
27 : 27
23.3. 18:30
AD101
Praha 4 - Ústí n.L.
44 : 28
15.3. 10:30
AD093
Kolín - Praha 4
21 : 32
9.3. 17:30
AD088
Praha 4 - Ml. Boleslav
27 : 25
2.3. 17:30
AD082
Praha 4 - Zruč n.S.
29 : 21
22.2. 17:30
AD075
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
28 : 24
16.2. 16:00
AD071
HK Lovosice B - Praha 4
34 : 25
30.11. 17:00
AD060
Praha 4 - HC Žatec
25 : 22
28.11. 19:00
AD062
Slavia - Praha 4
24 : 29
23.11. 17:00
AD049
Praha 4 - Jablonec
32 : 23
16.11. 13:00
AD048
Liberec - Praha 4
30 : 33
10.11. 17:30
AD038
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
36 : 20
26.10. 13:00
AD035
Ústí n.L. - Praha 4
19 : 25
20.10. 17:30
AD027
Praha 4 - Kolín
25 : 29
12.10. 16:00
AD022
Ml. Boleslav - Praha 4
30 : 35
5.10. 17:00
AD016
Zruč n.S. - Praha 4
28 : 30
28.9. 17:00
AD009
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 21
22.9. 17:30
AD005
Praha 4 - HK Lovosice B
24 : 24
Český pohár mužů
2.10. 20:30
AN058
Praha 4 - Jičín
24 : 38
14.9. 14:45
AN033
Šťáhlavy "B" - Praha 4
20 : 26
Přebor Prahy mužů
9.6. 20:00
BA087
Sparta - Praha 4 "B"
18 : 27
2.6. 20:45
BA084
Praha 4 "B" - S.Vršovice B
29 : 29
19.5. 20:45
BA073
Praha 4 "B" - Praha 4 "C"
27 : 22
30.4. 19:00
BA060
Tamburello - Praha 4 "B"
21 : 22
14.4. 20:45
BA050
Praha 4 "B" - Všenory
30 : 25
11.11. 20:45
BA015
Praha 4 "B" - Tamburello
27 : 16
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Háje - J.Hradec
30 : 15
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
28 : 41
video
online
Písek - TJ Slavoj Tachov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
10
8
0
2
302 : 220
16
2
Háje
10
8
0
2
308 : 208
16
3
HC Plzeň
10
7
1
2
297 : 282
15
4
TJ Slavoj Tachov
10
3
0
7
182 : 264
6
5
J.Hradec
10
2
1
7
223 : 258
5
6
Kobylisy
10
1
0
9
235 : 315
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
90
Petra Drozdová
HC Plzeň
88
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Drozdová
HC Plzeň
18
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
15
Andrea Gavláková
HC Háje
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
14
Petra Drozdová
HC Plzeň
14
Barbora Večeřová
Sokol II Kobylisy
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.