Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Jiří Drnek
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1945
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.6.2017
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
11.5. 17:30
AD128
Praha 4 - Slavia
28 : 25
4.5. 17:00
AD126
HC Žatec - Praha 4
20 : 33
26.4. 17:00
AD115
Jablonec - Praha 4
27 : 25
13.4. 17:30
AD114
Praha 4 - Liberec
39 : 31
29.3. 17:00
AD104
TJ Sokol Bělá - Praha 4
27 : 27
23.3. 18:30
AD101
Praha 4 - Ústí n.L.
44 : 28
15.3. 10:30
AD093
Kolín - Praha 4
21 : 32
9.3. 17:30
AD088
Praha 4 - Ml. Boleslav
27 : 25
2.3. 17:30
AD082
Praha 4 - Zruč n.S.
29 : 21
22.2. 17:30
AD075
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
28 : 24
16.2. 16:00
AD071
HK Lovosice B - Praha 4
34 : 25
30.11. 17:00
AD060
Praha 4 - HC Žatec
25 : 22
28.11. 19:00
AD062
Slavia - Praha 4
24 : 29
23.11. 17:00
AD049
Praha 4 - Jablonec
32 : 23
16.11. 13:00
AD048
Liberec - Praha 4
30 : 33
10.11. 17:30
AD038
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
36 : 20
26.10. 13:00
AD035
Ústí n.L. - Praha 4
19 : 25
20.10. 17:30
AD027
Praha 4 - Kolín
25 : 29
12.10. 16:00
AD022
Ml. Boleslav - Praha 4
30 : 35
5.10. 17:00
AD016
Zruč n.S. - Praha 4
28 : 30
28.9. 17:00
AD009
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 21
22.9. 17:30
AD005
Praha 4 - HK Lovosice B
24 : 24
Český pohár mužů
2.10. 20:30
AN058
Praha 4 - Jičín
24 : 38
14.9. 14:45
AN033
Šťáhlavy "B" - Praha 4
20 : 26
Přebor Prahy mužů
9.6. 20:00
BA087
Sparta - Praha 4 "B"
18 : 27
2.6. 20:45
BA084
Praha 4 "B" - S.Vršovice B
29 : 29
19.5. 20:45
BA073
Praha 4 "B" - Praha 4 "C"
27 : 22
30.4. 19:00
BA060
Tamburello - Praha 4 "B"
21 : 22
14.4. 20:45
BA050
Praha 4 "B" - Všenory
30 : 25
11.11. 20:45
BA015
Praha 4 "B" - Tamburello
27 : 16
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.