Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Simona Mrázová
Mateřský klub
DHC SVŠ Plzeň
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.2.2018
Koučovaná utkání
Český pohár žen
13.9. 18:30
APR014
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
18 : 16
1.liga žen
3.5. 13:00
AR128
SVŠ Plzeň A - Poruba B
20 : 14
26.4. 15:00
AR126
Bohunice - SVŠ Plzeň A
18 : 22
13.4. 14:30
AR115
Most B - SVŠ Plzeň A
39 : 18
6.4. 10:30
AR114
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
22 : 30
22.3. 15:15
AR104
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
33 : 19
15.3. 14:30
AR101
SVŠ Plzeň A - Zlín B
25 : 32
8.3. 11:00
AR093
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
33 : 19
2.3. 15:00
AR088
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
24 : 32
23.2. 14:30
AR082
Olomouc B - SVŠ Plzeň A
24 : 17
15.2. 16:30
AR075
SVŠ Plzeň A - Kunovice
18 : 19
8.12. 13:00
AR062
Poruba B - SVŠ Plzeň A
27 : 24
23.11. 16:00
AR049
SVŠ Plzeň A - Most B
18 : 30
17.11. 13:00
AR048
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
28 : 17
9.11. 15:00
AR038
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
26 : 19
3.11. 12:45
AR035
Zlín B - SVŠ Plzeň A
34 : 19
27.10. 12:30
AR060
SVŠ Plzeň A - Bohunice
13 : 19
19.10. 15:00
AR027
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 23
13.10. 13:15
AR022
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
33 : 20
6.10. 15:00
AR016
SVŠ Plzeň A - Olomouc B
21 : 23
29.9. 13:00
AR009
Kunovice - SVŠ Plzeň A
26 : 15
21.9. 15:00
AR005
SVŠ Plzeň A - Slavia B
19 : 39
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 29
video
online
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
8
6
1
1
236 : 194
13
2
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
6
0
2
236 : 180
12
3
Poruba
8
4
0
4
231 : 169
8
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
1
4
229 : 224
7
5
HK Hodonín
0
0
0
0
0 : 0
0
6
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
108 : 273
0
Tabulka střelců
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
71
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
50
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
10
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Varmužová
Sokol Poruba
20
Marcela Bubíková
TJ Nový Jičín
18
Petra Hanzelková
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.