Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
František Bělík
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.2.2015
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenců
8.3. 15:00
AG086
Ostrava - N.Veselí
29 : 36
17.11. 15:00
AG044
Zubří - N.Veselí
35 : 25
26.10. 10:00
AG031
Kopřivnice - N.Veselí
40 : 29
20.10. 14:00
AG030
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 26
1.liga mladších dorostenců
4.5. 12:30
AJ123
N.Veselí - Dukla
27 : 32
13.4. 12:30
AJ110
N.Veselí - Zubří
20 : 26
29.3. 16:00
AJ108
Strakonice - N.Veselí
26 : 24
22.3. 14:00
AJ097
N.Veselí - Kopřivnice
23 : 21
16.3. 12:30
AJ096
N.Veselí - HK Lovosice
31 : 24
8.3. 13:00
AJ086
Ostrava - N.Veselí
27 : 30
2.3. 15:30
AJ083
N.Veselí - Talent Plzeň
42 : 29
22.2. 14:30
AJ075
KP Brno - N.Veselí
19 : 34
16.2. 12:30
AJ070
N.Veselí - Frýdek-Místek
35 : 32
8.12. 14:30
AJ064
N.Veselí - Karviná
20 : 28
30.11. 14:00
AJ057
Dukla - N.Veselí
33 : 22
23.11. 16:00
AJ053
N.Veselí - Jičín
32 : 28
17.11. 13:00
AJ044
Zubří - N.Veselí
31 : 25
10.11. 14:30
AJ042
N.Veselí - Strakonice
28 : 25
26.10. 12:00
AJ031
Kopřivnice - N.Veselí
29 : 29
20.10. 12:00
AJ030
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 20
13.10. 14:30
AJ020
N.Veselí - Ostrava
35 : 24
6.10. 11:30
AJ017
Talent Plzeň - N.Veselí
33 : 35
29.9. 14:30
AJ009
N.Veselí - KP Brno
32 : 23
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
18 : 32
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
31 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
8
8
0
0
302 : 167
16
2
DHK Pardubice
8
6
0
2
207 : 217
12
3
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
4
0
4
226 : 236
8
4
H.Brod
8
1
1
6
221 : 249
3
5
HK Hodonín
8
0
1
7
177 : 264
1
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
65
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
56
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
13
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
12
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Michaela Palátová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.