Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Štefan Boršický
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.8.2016
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
12.10. 14:00
AI019
Rožnov p.R. - Slavia Fatra Napajedla
42 : 19
Český pohár žen
24.9. 17:30
APR023
Otrokovice - Poruba
20 : 40
15.9. 18:00
APR016
Karviná - Otrokovice
17 : 22
1.liga žen
4.5. 15:00
AR132
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
26.4. 17:00
AR121
Otrokovice - Most B
42 : 16
12.4. 15:30
AR120
Otrokovice - Olomouc B
35 : 28
3.4. 18:30
AR110
Kunovice - Otrokovice
19 : 27
23.3. 15:00
AR107
Otrokovice - Slavia B
28 : 31
16.3. 17:00
AR099
Poruba B - Otrokovice
22 : 36
9.3. 15:00
AR094
Otrokovice - Bohunice
33 : 21
2.3. 15:00
AR088
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
24 : 32
22.2. 16:00
AR081
Otrokovice - Kobylisy
22 : 22
16.2. 10:30
AR077
HC Plzeň - Otrokovice
22 : 27
8.2. 18:00
AR068
Otrokovice - Zlín B
26 : 13
8.12. 15:30
AR066
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 18
1.12. 18:00
AR055
Most B - Otrokovice
23 : 33
24.11. 12:30
AR054
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
17.11. 11:00
AR044
Otrokovice - Kunovice
24 : 19
10.11. 13:00
AR041
Slavia B - Otrokovice
28 : 27
2.11. 16:00
AR033
Otrokovice - Poruba B
22 : 27
19.10. 17:00
AR028
Bohunice - Otrokovice
20 : 28
13.10. 13:15
AR022
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
33 : 20
5.10. 13:30
AR015
Kobylisy - Otrokovice
19 : 23
29.9. 15:00
AR011
Otrokovice - HC Plzeň
30 : 22
22.9. 09:00
AR002
Zlín B - Otrokovice
33 : 25
Liga starších dorostenek-M-sk.B
17.11. 13:00
AUD022
TJ Jiskra Otrokovice - Zlín
22 : 33
9.11. 18:00
AUD019
TJ Nový Jičín - TJ Jiskra Otrokovice
11 : 31
2.11. 14:00
AUD016
TJ Jiskra Otrokovice - HK Veselí n.M.
22 : 32
26.10. 10:00
AUD028
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 22
20.10. 13:00
AUD013
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
37 : 27
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.