Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Eva Krausová
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.2.2016
Koučovaná utkání
Český pohár žen
25.9. 18:00
APR019
Strakonice - J.Hradec
24 : 32
14.9. 16:00
APR017
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
8.9. 11:00
APR008
Milevsko - Strakonice
26 : 32
2.liga žen Č
4.5. 17:00
AS131
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
26.4. 18:00
AS122
Strakonice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 23
13.4. 18:00
AS120
Astra - Strakonice
13 : 21
5.4. 16:00
AS109
Strakonice - Turnov
27 : 25
22.3. 16:00
AS108
Strakonice - Loko Cheb
23 : 17
16.3. 14:30
AS098
Slavoj Tachov - Strakonice
23 : 24
8.3. 16:00
AS095
Strakonice - S.Vršovice B
24 : 22
2.3. 14:00
AS087
Č.Budějovice - Strakonice
23 : 22
22.2. 16:00
AS082
Strakonice - DHK Pardubice
26 : 23
16.2. 13:00
AS076
Kobylisy B - Strakonice
25 : 22
8.2. 17:30
AS069
Strakonice - Milevsko
36 : 8
30.11. 16:00
AS065
Strakonice - Ústí n.L.
25 : 17
23.11. 11:15
AS054
Strakonice - Astra
26 : 17
16.11. 16:00
AS043
Turnov - Strakonice
30 : 21
9.11. 17:00
AS042
Loko Cheb - Strakonice
29 : 29
2.11. 16:00
AS032
Strakonice - Slavoj Tachov
25 : 20
26.10. 17:45
AS056
Kovofiniš Ledeč n.S. - Strakonice
34 : 26
19.10. 11:00
AS029
S.Vršovice B - Strakonice
29 : 22
12.10. 14:15
AS021
Strakonice - Č.Budějovice
24 : 22
6.10. 13:00
AS016
DHK Pardubice - Strakonice
28 : 20
28.9. 14:15
AS010
Strakonice - Kobylisy B
26 : 25
22.9. 11:00
AS003
Milevsko - Strakonice
15 : 22
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
2.11. 14:15
AUA016
Strakonice - S.Vršovice
22 : 27
12.10. 12:30
AUA010
Strakonice - Slavia
19 : 26
28.9. 12:30
AUA004
Strakonice - Č.Budějovice
37 : 27
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
18 : 32
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
31 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
8
8
0
0
302 : 167
16
2
DHK Pardubice
8
6
0
2
207 : 217
12
3
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
4
0
4
226 : 236
8
4
H.Brod
8
1
1
6
221 : 249
3
5
HK Hodonín
8
0
1
7
177 : 264
1
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
65
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
56
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
13
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
12
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Michaela Palátová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.