Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Eva Krausová
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.2.2016
Koučovaná utkání
Český pohár žen
25.9. 18:00
APR019
Strakonice - J.Hradec
24 : 32
14.9. 16:00
APR017
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
8.9. 11:00
APR008
Milevsko - Strakonice
26 : 32
2.liga žen Č
4.5. 17:00
AS131
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
26.4. 18:00
AS122
Strakonice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 23
13.4. 18:00
AS120
Astra - Strakonice
13 : 21
5.4. 16:00
AS109
Strakonice - Turnov
27 : 25
22.3. 16:00
AS108
Strakonice - Loko Cheb
23 : 17
16.3. 14:30
AS098
Slavoj Tachov - Strakonice
23 : 24
8.3. 16:00
AS095
Strakonice - S.Vršovice B
24 : 22
2.3. 14:00
AS087
Č.Budějovice - Strakonice
23 : 22
22.2. 16:00
AS082
Strakonice - DHK Pardubice
26 : 23
16.2. 13:00
AS076
Kobylisy B - Strakonice
25 : 22
8.2. 17:30
AS069
Strakonice - Milevsko
36 : 8
30.11. 16:00
AS065
Strakonice - Ústí n.L.
25 : 17
23.11. 11:15
AS054
Strakonice - Astra
26 : 17
16.11. 16:00
AS043
Turnov - Strakonice
30 : 21
9.11. 17:00
AS042
Loko Cheb - Strakonice
29 : 29
2.11. 16:00
AS032
Strakonice - Slavoj Tachov
25 : 20
26.10. 17:45
AS056
Kovofiniš Ledeč n.S. - Strakonice
34 : 26
19.10. 11:00
AS029
S.Vršovice B - Strakonice
29 : 22
12.10. 14:15
AS021
Strakonice - Č.Budějovice
24 : 22
6.10. 13:00
AS016
DHK Pardubice - Strakonice
28 : 20
28.9. 14:15
AS010
Strakonice - Kobylisy B
26 : 25
22.9. 11:00
AS003
Milevsko - Strakonice
15 : 22
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
2.11. 14:15
AUA016
Strakonice - S.Vršovice
22 : 27
12.10. 12:30
AUA010
Strakonice - Slavia
19 : 26
28.9. 12:30
AUA004
Strakonice - Č.Budějovice
37 : 27
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.