Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lucie Hudečková
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1977
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.7.2017
Koučovaná utkání
2.liga žen M
12.4. 13:00
AT054
V. Meziříčí - Karviná
27 : 25
6.4. 15:00
AT049
Karviná - SK Velká Bystřice
30 : 13
9.3. 13:00
AT041
HK Hodonín - Karviná
25 : 32
1.2. 12:00
AT059
H.Brod - Karviná
30 : 20
16.11. 13:00
AT024
V. Meziříčí - Karviná
19 : 23
9.11. 12:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
29 : 23
12.10. 13:00
AT011
HK Hodonín - Karviná
27 : 33
29.9. 16:00
AT004
SK Velká Bystřice - Karviná
17 : 25
22.9. 17:00
AT003
Olomouc - Karviná
24 : 23
Moravskoslezská liga mladší žačky
31.5. 16:00
NK034
Karviná - HC Ostrava
17 : 20
24.5. 15:30
NK040
Karviná - Nový Jičín
29 : 8
11.5. 09:00
NK058
Karviná - Sokol Hrabůvka
19 : 23
4.5. 10:30
NK055
Nový Jičín - Karviná
5 : 26
27.4. 08:00
NK052
Karviná - Poruba
17 : 14
9.4. 15:00
NK049
HC Ostrava - Karviná
15 : 15
5.4. 15:45
NK037
Poruba - Karviná
9 : 10
10.11. 10:30
NK025
Nový Jičín - Karviná
9 : 22
3.11. 12:00
NK022
Karviná - Poruba
11 : 10
5.10. 13:00
NK010
Karviná - Nový Jičín
26 : 7
29.9. 09:00
NK007
Poruba - Karviná
14 : 12
21.9. 16:30
NK004
Karviná - HC Ostrava
18 : 17
nezadáno
NK019
HC Ostrava - Karviná
18 : 17
nezadáno
NK043
Sokol Hrabůvka - Karviná
14 : 9
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.