Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lucie Hudečková
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1977
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.7.2017
Koučovaná utkání
2.liga žen M
12.4. 13:00
AT054
V. Meziříčí - Karviná
27 : 25
6.4. 15:00
AT049
Karviná - SK Velká Bystřice
30 : 13
9.3. 13:00
AT041
HK Hodonín - Karviná
25 : 32
1.2. 12:00
AT059
H.Brod - Karviná
30 : 20
16.11. 13:00
AT024
V. Meziříčí - Karviná
19 : 23
9.11. 12:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
29 : 23
12.10. 13:00
AT011
HK Hodonín - Karviná
27 : 33
29.9. 16:00
AT004
SK Velká Bystřice - Karviná
17 : 25
22.9. 17:00
AT003
Olomouc - Karviná
24 : 23
Moravskoslezská liga mladší žačky
31.5. 16:00
NK034
Karviná - HC Ostrava
17 : 20
24.5. 15:30
NK040
Karviná - Nový Jičín
29 : 8
11.5. 09:00
NK058
Karviná - Sokol Hrabůvka
19 : 23
4.5. 10:30
NK055
Nový Jičín - Karviná
5 : 26
27.4. 08:00
NK052
Karviná - Poruba
17 : 14
9.4. 15:00
NK049
HC Ostrava - Karviná
15 : 15
5.4. 15:45
NK037
Poruba - Karviná
9 : 10
10.11. 10:30
NK025
Nový Jičín - Karviná
9 : 22
3.11. 12:00
NK022
Karviná - Poruba
11 : 10
5.10. 13:00
NK010
Karviná - Nový Jičín
26 : 7
29.9. 09:00
NK007
Poruba - Karviná
14 : 12
21.9. 16:30
NK004
Karviná - HC Ostrava
18 : 17
nezadáno
NK019
HC Ostrava - Karviná
18 : 17
nezadáno
NK043
Sokol Hrabůvka - Karviná
14 : 9
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
video
online
Strakonice - SVŠ Plzeň
14 : 46
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
8
8
0
0
279 : 149
16
2
Slavia
8
6
0
2
262 : 171
12
3
S.Vršovice
8
3
0
5
176 : 259
6
4
Strakonice
8
2
0
6
187 : 258
4
5
Č.Budějovice
8
1
0
7
195 : 262
2
Tabulka střelců
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
61
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
53
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
15
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
10
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
24
Petra Chalušová
ČZ HBC Strakonice 1921
20
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.