Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lucie Hudečková
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1977
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.7.2017
Koučovaná utkání
2.liga žen M
12.4. 13:00
AT054
V. Meziříčí - Karviná
27 : 25
6.4. 15:00
AT049
Karviná - SK Velká Bystřice
30 : 13
9.3. 13:00
AT041
HK Hodonín - Karviná
25 : 32
1.2. 12:00
AT059
H.Brod - Karviná
30 : 20
16.11. 13:00
AT024
V. Meziříčí - Karviná
19 : 23
9.11. 12:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
29 : 23
12.10. 13:00
AT011
HK Hodonín - Karviná
27 : 33
29.9. 16:00
AT004
SK Velká Bystřice - Karviná
17 : 25
22.9. 17:00
AT003
Olomouc - Karviná
24 : 23
Moravskoslezská liga mladší žačky
31.5. 16:00
NK034
Karviná - HC Ostrava
17 : 20
24.5. 15:30
NK040
Karviná - Nový Jičín
29 : 8
11.5. 09:00
NK058
Karviná - Sokol Hrabůvka
19 : 23
4.5. 10:30
NK055
Nový Jičín - Karviná
5 : 26
27.4. 08:00
NK052
Karviná - Poruba
17 : 14
9.4. 15:00
NK049
HC Ostrava - Karviná
15 : 15
5.4. 15:45
NK037
Poruba - Karviná
9 : 10
10.11. 10:30
NK025
Nový Jičín - Karviná
9 : 22
3.11. 12:00
NK022
Karviná - Poruba
11 : 10
5.10. 13:00
NK010
Karviná - Nový Jičín
26 : 7
29.9. 09:00
NK007
Poruba - Karviná
14 : 12
21.9. 16:30
NK004
Karviná - HC Ostrava
18 : 17
nezadáno
NK019
HC Ostrava - Karviná
18 : 17
nezadáno
NK043
Sokol Hrabůvka - Karviná
14 : 9
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.