Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lucie Hudečková
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1977
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.7.2017
Koučovaná utkání
2.liga žen M
12.4. 13:00
AT054
V. Meziříčí - Karviná
27 : 25
6.4. 15:00
AT049
Karviná - SK Velká Bystřice
30 : 13
9.3. 13:00
AT041
HK Hodonín - Karviná
25 : 32
1.2. 12:00
AT059
H.Brod - Karviná
30 : 20
16.11. 13:00
AT024
V. Meziříčí - Karviná
19 : 23
9.11. 12:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
29 : 23
12.10. 13:00
AT011
HK Hodonín - Karviná
27 : 33
29.9. 16:00
AT004
SK Velká Bystřice - Karviná
17 : 25
22.9. 17:00
AT003
Olomouc - Karviná
24 : 23
Moravskoslezská liga mladší žačky
31.5. 16:00
NK034
Karviná - HC Ostrava
17 : 20
24.5. 15:30
NK040
Karviná - Nový Jičín
29 : 8
11.5. 09:00
NK058
Karviná - Sokol Hrabůvka
19 : 23
4.5. 10:30
NK055
Nový Jičín - Karviná
5 : 26
27.4. 08:00
NK052
Karviná - Poruba
17 : 14
9.4. 15:00
NK049
HC Ostrava - Karviná
15 : 15
5.4. 15:45
NK037
Poruba - Karviná
9 : 10
10.11. 10:30
NK025
Nový Jičín - Karviná
9 : 22
3.11. 12:00
NK022
Karviná - Poruba
11 : 10
5.10. 13:00
NK010
Karviná - Nový Jičín
26 : 7
29.9. 09:00
NK007
Poruba - Karviná
14 : 12
21.9. 16:30
NK004
Karviná - HC Ostrava
18 : 17
nezadáno
NK019
HC Ostrava - Karviná
18 : 17
nezadáno
NK043
Sokol Hrabůvka - Karviná
14 : 9
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Háje - J.Hradec
30 : 15
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
28 : 41
video
online
Písek - TJ Slavoj Tachov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
10
8
0
2
302 : 220
16
2
Háje
10
8
0
2
308 : 208
16
3
HC Plzeň
10
7
1
2
297 : 282
15
4
TJ Slavoj Tachov
10
3
0
7
182 : 264
6
5
J.Hradec
10
2
1
7
223 : 258
5
6
Kobylisy
10
1
0
9
235 : 315
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
90
Petra Drozdová
HC Plzeň
88
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Drozdová
HC Plzeň
18
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
15
Andrea Gavláková
HC Háje
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
14
Petra Drozdová
HC Plzeň
14
Barbora Večeřová
Sokol II Kobylisy
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.