Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Peter Olšavský
Mateřský klub
HK Slávia Partizánske
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.9.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP180
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
11.5. 15:00
AP179
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
10.5. 19:00
AP178
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
4.5. 10:30
AP160
Šaľa - Partizánske
32 : 22
3.5. 18:00
AP159
Šaľa - Partizánske
28 : 17
27.4. 16:00
AP156
Partizánske - Šaľa
26 : 25
26.4. 18:00
AP155
Partizánske - Šaľa
27 : 28
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
5.4. 18:00
AP126
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
36 : 20
15.3. 15:00
AP116
Michalovce - Partizánske
23 : 21
8.3. 18:00
AP113
Partizánske - Písek
28 : 24
2.3. 16:00
AP105
Zlín - Partizánske
19 : 24
22.2. 18:00
AP100
Partizánske - Šaľa
25 : 24
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
7.2. 18:00
AP087
Partizánske - Olomouc
22 : 18
1.2. 18:00
AP083
Veselí n.M. - Partizánske
25 : 26
25.1. 18:00
AP074
Partizánske - J.Hradec
28 : 20
18.1. 18:00
AP072
Poruba - Partizánske
26 : 21
10.1. 18:00
AP061
Partizánske - Most
27 : 25
14.12. 14:00
AP060
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 36
22.11. 18:00
AP050
Partizánske - Michalovce
26 : 26
9.11. 15:00
AP047
Písek - Partizánske
22 : 31
1.11. 18:00
AP039
Partizánske - Zlín
24 : 28
10.10. 16:45
AP034
Šaľa - Partizánske
35 : 30
5.10. 18:00
AP028
Partizánske - Slavia
30 : 28
28.9. 17:30
AP021
Olomouc - Partizánske
24 : 28
14.9. 18:00
AP017
Partizánske - Veselí n.M.
21 : 20
7.9. 18:00
AP008
J.Hradec - Partizánske
17 : 23
1.9. 18:00
AP006
Partizánske - Poruba
24 : 22
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
70
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
69
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
17
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
13
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
14
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Julie Salavová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.