Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Podzim 1 - 1. kolo
21.9.2013
09:00
AXA001
Sokol Vršovice
-
DHK Baník Most
Daniela Radová
,
Pavla Skružná
,
22.9.2013
16:00
AXA002
DHC Plzeň
-
DHC Slavia Praha
Veronika Machová
,
Tereza Rendlová
,
21.9.2013
11:15
AXA003
DHC SVŠ Plzeň
-
Loko České Budějovice
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
Podzim 1 - 2. kolo
28.9.2013
14:30
AXA004
DHK Baník Most
-
Loko České Budějovice
Martin Polák
,
Tomáš Lízl
,
29.9.2013
15:00
AXA005
DHC Slavia Praha
-
DHC SVŠ Plzeň
Daniela Radová
,
Marta Sovová
,
28.9.2013
09:00
AXA006
Sokol Vršovice
-
DHC Plzeň
Pavel Blanar
,
Luděk Točík
,
Podzim 1 - 3. kolo
6.10.2013
16:00
AXA007
DHC Plzeň
-
DHK Baník Most
Jan Dlouhý
,
Martin Polák
,
6.10.2013
16:45
AXA008
DHC SVŠ Plzeň
-
Sokol Vršovice
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
15.9.2013
13:00
AXA009
Loko České Budějovice
-
DHC Slavia Praha
Karel Hladký
,
Jaroslav Artl
,
Podzim 1 - 4. kolo
12.10.2013
14:30
AXA010
DHK Baník Most
-
DHC Slavia Praha
Jiří Motl
,
12.10.2013
09:00
AXA011
Sokol Vršovice
-
Loko České Budějovice
Lukáš Veselý
,
13.10.2013
16:00
AXA012
DHC Plzeň
-
DHC SVŠ Plzeň
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
Podzim 1 - 5. kolo
19.10.2013
16:45
AXA013
DHC SVŠ Plzeň
-
DHK Baník Most
Daniela Radová
,
Pavla Skružná
,
20.10.2013
15:00
AXA014
Loko České Budějovice
-
DHC Plzeň
Štěpán Kahoun
,
Karel Hladký
,
20.10.2013
17:00
AXA015
DHC Slavia Praha
-
Sokol Vršovice
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
Podzim 2 - 6. kolo
3.11.2013
12:00
AXA016
DHK Baník Most
-
Sokol Vršovice
Daniela Radová
,
Marta Sovová
,
3.11.2013
17:00
AXA017
DHC Slavia Praha
-
DHC Plzeň
Jiří Brejcha
,
Marek Maxa
,
3.11.2013
15:00
AXA018
Loko České Budějovice
-
DHC SVŠ Plzeň
Jiří Melka
,
Jan Kříženecký
,
Podzim 2 - 7. kolo
10.11.2013
13:00
AXA019
Loko České Budějovice
-
DHK Baník Most
Vilém Novotný
,
9.11.2013
16:45
AXA020
DHC SVŠ Plzeň
-
DHC Slavia Praha
Pavla Skružná
,
Marta Sovová
,
10.11.2013
16:00
AXA021
DHC Plzeň
-
Sokol Vršovice
Jan Dlouhý
,
Lukáš Malý
,
Podzim 2 - 8. kolo
16.11.2013
17:00
AXA022
DHK Baník Most
-
DHC Plzeň
Milan Drobný
,
Patrik Pavlíček
,
16.11.2013
14:30
AXA023
Sokol Vršovice
-
DHC SVŠ Plzeň
Jiří Opava
,
Pavel Válek
,
17.11.2013
15:00
AXA024
DHC Slavia Praha
-
Loko České Budějovice
Jaromír Halíř
,
Martin Tůma
,
Podzim 2 - 9. kolo
24.11.2013
15:00
AXA025
DHC Slavia Praha
-
DHK Baník Most
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
24.11.2013
17:00
AXA026
Loko České Budějovice
-
Sokol Vršovice
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
23.11.2013
17:45
AXA027
DHC SVŠ Plzeň
-
DHC Plzeň
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
Podzim 2 - 10. kolo
27.10.2013
17:30
AXA028
DHK Baník Most
-
DHC SVŠ Plzeň
Jiří Brejcha
,
Václav Škarda
,
26.10.2013
15:00
AXA029
DHC Plzeň
-
Loko České Budějovice
Veronika Machová
,
Tereza Rendlová
,
26.10.2013
10:00
AXA030
Sokol Vršovice
-
DHC Slavia Praha
Karel Macho
,
Milan Hájek
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.