Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže 2.liga žen M
Podzim 1 - 1. kolo
21.9.2013
12:30
AT001
HK Hodonín
-
SK Velká Bystřice
Patrick Netík
,
Petr Kremláček
,
22.9.2013
12:00
AT002
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
22.9.2013
17:00
AT003
SK UP Olomouc
-
TJ Sokol Karviná
Michaela Krobothová
,
Pavel Malinek
,
Podzim 1 - 2. kolo
29.9.2013
16:00
AT004
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Karviná
Jaroslav Vychodil
,
Jan Vítek
,
28.9.2013
13:00
AT005
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK UP Olomouc
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
28.9.2013
12:30
AT006
HK Hodonín
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
Podzim 1 - 3. kolo
6.10.2013
16:00
AT007
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SK Velká Bystřice
Martin Tůma
,
6.10.2013
15:30
AT008
SK UP Olomouc
-
HK Hodonín
Valdemar Macharáček
,
Jan Vítek
,
5.10.2013
17:30
AT009
TJ Sokol Karviná
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
Podzim 1 - 4. kolo
13.10.2013
16:00
AT010
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Adam Baader
,
12.10.2013
13:00
AT011
HK Hodonín
-
TJ Sokol Karviná
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
13.10.2013
12:00
AT012
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SK UP Olomouc
Ondřej Harbich
,
Podzim 1 - 5. kolo
20.10.2013
17:00
AT013
SK UP Olomouc
-
SK Velká Bystřice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
26.10.2013
10:00
AT014
TJ Sokol Karviná
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Radomír Kuča
,
Jaroslav Paululik
,
19.10.2013
14:00
AT015
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Hodonín
Otakar Bujnoch
,
Břetislav Jurečka
,
Podzim 2 - 6. kolo
3.11.2013
12:30
AT016
SK Velká Bystřice
-
HK Hodonín
Jaroslava Směšná
,
Roman Smékal
,
2.11.2013
13:00
AT017
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Dolejší
,
Štěpán Šůstek
,
3.11.2013
16:30
AT018
TJ Sokol Karviná
-
SK UP Olomouc
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
Podzim 2 - 7. kolo
9.11.2013
12:30
AT019
TJ Sokol Karviná
-
SK Velká Bystřice
Marek Jaroň
,
Petr Jaroň
,
10.11.2013
17:00
AT020
SK UP Olomouc
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Dominika Michlová
,
Jan Vítek
,
9.11.2013
12:00
AT021
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HK Hodonín
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
Podzim 2 - 8. kolo
17.11.2013
16:00
AT022
SK Velká Bystřice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Michaela Krobothová
,
Valdemar Macharáček
,
17.11.2013
12:30
AT023
HK Hodonín
-
SK UP Olomouc
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
16.11.2013
13:00
AT024
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Sokol Karviná
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
Podzim 2 - 9. kolo
23.11.2013
13:00
AT025
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK Velká Bystřice
Patrick Netík
,
Jindřich Berger
,
24.11.2013
11:15
AT026
TJ Sokol Karviná
-
HK Hodonín
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
24.11.2013
17:00
AT027
SK UP Olomouc
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Michaela Krobothová
,
Dominika Michlová
,
Podzim 2 - 10. kolo
24.10.2013
18:00
AT028
SK Velká Bystřice
-
SK UP Olomouc
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
30.11.2013
14:00
AT029
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Karviná
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
26.10.2013
10:00
AT030
HK Hodonín
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
Jaro 1 - 11. kolo
29.3.2014
10:45
AT031
HK Hodonín
-
SK Velká Bystřice
Dominika Michlová
,
Jan Vítek
,
16.2.2014
14:00
AT032
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Štěpán Kahoun
,
Karel Hladký
,
16.2.2014
17:00
AT033
SK UP Olomouc
-
TJ Sokol Karviná
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
Jaro 1 - 12. kolo
23.2.2014
16:00
AT034
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Karviná
Marek Jaroň
,
Petr Jaroň
,
22.2.2014
13:00
AT035
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK UP Olomouc
Jiří Matuška
,
Filip Večeřa
,
22.2.2014
13:00
AT036
HK Hodonín
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
Jaro 1 - 13. kolo
1.3.2014
15:00
AT037
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SK Velká Bystřice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
2.3.2014
14:00
AT038
SK UP Olomouc
-
HK Hodonín
Břetislav Jurečka
,
Otakar Bujnoch
,
2.3.2014
11:15
AT039
TJ Sokol Karviná
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
Jaro 1 - 14. kolo
9.3.2014
16:00
AT040
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
9.3.2014
13:00
AT041
HK Hodonín
-
TJ Sokol Karviná
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
9.3.2014
16:00
AT042
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SK UP Olomouc
Patrick Netík
,
Filip Večeřa
,
Jaro 1 - 15. kolo
16.3.2014
13:30
AT043
SK UP Olomouc
-
SK Velká Bystřice
Marek Jaroň
,
Petr Jaroň
,
1.5.2014
10:00
AT044
TJ Sokol Karviná
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
15.3.2014
13:00
AT045
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Hodonín
Stanislav Chalupa
,
Filip Večeřa
,
Jaro 2 - 16. kolo
23.3.2014
16:00
AT046
SK Velká Bystřice
-
HK Hodonín
Dominika Michlová
,
Jan Vítek
,
29.3.2014
13:00
AT047
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
29.3.2014
17:00
AT048
TJ Sokol Karviná
-
SK UP Olomouc
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
Jaro 2 - 17. kolo
6.4.2014
15:00
AT049
TJ Sokol Karviná
-
SK Velká Bystřice
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
6.4.2014
17:00
AT050
SK UP Olomouc
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Dominika Michlová
,
Jan Vítek
,
6.4.2014
14:30
AT051
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HK Hodonín
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
Jaro 2 - 18. kolo
13.4.2014
16:00
AT052
SK Velká Bystřice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Martin Klimek
,
Martin Poliačik
,
12.4.2014
10:30
AT053
HK Hodonín
-
SK UP Olomouc
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
12.4.2014
13:00
AT054
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Sokol Karviná
Roman Bauer
,
Patrick Netík
,
Jaro 2 - 19. kolo
26.4.2014
11:00
AT055
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK Velká Bystřice
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
27.4.2014
10:30
AT056
TJ Sokol Karviná
-
HK Hodonín
Michal Paululik
,
Martin Poliačik
,
27.4.2014
17:00
AT057
SK UP Olomouc
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
Jaro 2 - 20. kolo
4.5.2014
16:00
AT058
SK Velká Bystřice
-
SK UP Olomouc
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
1.2.2014
12:00
AT059
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Karviná
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
17.5.2014
10:30
AT060
HK Hodonín
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.