Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže 2.liga mladších dorostenek-M
jaro I - 1. kolo
1.2.2014
16:00
AWB001
HK Hodonín
-
DHK Zora Olomouc B
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
1.2.2014
11:30
AWB003
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
DHK Pardubice
Marek Jaroň
,
Zbyněk Horalík
,
1.2.2014
10:00
AWB004
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Karviná
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
jaro I - 2. kolo
9.2.2014
10:30
AWB005
DHK Zora Olomouc B
-
TJ Sokol Karviná
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
8.2.2014
09:00
AWB006
DHK Pardubice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
8.2.2014
17:00
AWB007
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
jaro I - 3. kolo
16.2.2014
13:30
AWB010
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
HK Hodonín
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
16.2.2014
12:00
AWB011
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Štěpán Kahoun
,
Karel Hladký
,
15.2.2014
12:00
AWB012
TJ Sokol Karviná
-
DHK Pardubice
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
jaro I - 4. kolo
23.2.2014
10:30
AWB013
DHK Zora Olomouc B
-
DHK Pardubice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
12.4.2014
11:00
AWB014
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Sokol Karviná
Roman Bauer
,
Patrick Netík
,
22.2.2014
11:00
AWB015
HK Hodonín
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro I - 5. kolo
2.3.2014
14:30
AWB017
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
DHK Zora Olomouc B
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
2.3.2014
13:00
AWB019
TJ Sokol Karviná
-
HK Hodonín
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
2.3.2014
13:00
AWB020
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
jaro I - 6. kolo
9.3.2014
10:30
AWB021
DHK Zora Olomouc B
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
9.3.2014
11:00
AWB022
HK Hodonín
-
DHK Pardubice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
3.5.2014
14:30
AWB024
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Michal Paululik
,
Martin Poliačik
,
jaro I - 7. kolo
16.3.2014
10:00
AWB025
Jiskra Havlíčkův Brod
-
DHK Zora Olomouc B
Jiří Opava
,
Filip Večeřa
,
16.3.2014
15:30
AWB026
TJ Sokol Karviná
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
15.3.2014
11:00
AWB028
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Hodonín
Stanislav Chalupa
,
Filip Večeřa
,
jaro II - 8. kolo
23.3.2014
10:30
AWB029
DHK Zora Olomouc B
-
HK Hodonín
Kateřina Brzósková
,
Karolína Pavelová
,
22.3.2014
13:30
AWB031
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
1.5.2014
12:00
AWB032
TJ Sokol Karviná
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
jaro II - 9. kolo
6.4.2014
13:00
AWB033
TJ Sokol Karviná
-
DHK Zora Olomouc B
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
5.4.2014
10:00
AWB034
Jiskra Havlíčkův Brod
-
DHK Pardubice
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
5.4.2014
16:30
AWB035
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
jaro II - 10. kolo
12.4.2014
12:30
AWB038
HK Hodonín
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
29.3.2014
11:00
AWB039
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
13.4.2014
12:30
AWB040
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Karviná
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
jaro II - 11. kolo
26.4.2014
11:30
AWB041
DHK Pardubice
-
DHK Zora Olomouc B
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
27.4.2014
13:00
AWB042
TJ Sokol Karviná
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jaroslav Paululik
,
Martin Poliačik
,
6.4.2014
16:30
AWB043
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HK Hodonín
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
jaro II - 12. kolo
4.5.2014
12:30
AWB045
DHK Zora Olomouc B
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
3.5.2014
11:00
AWB047
HK Hodonín
-
TJ Sokol Karviná
Tomáš Bubeníček
,
David Šlezingr
,
3.5.2014
13:00
AWB048
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHK Pardubice
Otakar Bujnoch
,
Jiří Matuška
,
jaro II - 13. kolo
10.5.2014
09:00
AWB049
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHK Zora Olomouc B
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
11.5.2014
11:30
AWB050
DHK Pardubice
-
HK Hodonín
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
1.3.2014
13:00
AWB052
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
jaro II - 14. kolo
18.5.2014
12:30
AWB053
DHK Zora Olomouc B
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
17.5.2014
09:00
AWB054
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
-
TJ Sokol Karviná
Michal Paululik
,
David Kobielusz
,
17.5.2014
12:30
AWB056
HK Hodonín
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.